Poznaj absolutną nowość! Proszki do prania dla skóry wrażliwej

Poznaj absolutną nowość! Proszki do prania dla skóry wrażliwej

proszki-do-prania-dla-skory-wrazliwej-ozon

Bardzo się cieszymy, że możemy Cię u nas gościć! Chcielibyśmy przedstawić Ci jeden z naszych nowych produktów, jakim jest proszek do prania z linii Premium OZON. Posiadamy w ofercie proszek do prania białego jak i kolorowego. Jest to proszek ekologiczny zarówno, jeśli chodzi o skład jak i opakowanie.

Proszek do prania non-bio

Jesteśmy firmą, która ma do czynienia z różnymi klientami o różnych potrzebach. Naszego długoletniego doświadczenia zrodziła się potrzeba wyprodukowania i zaoferowania naszym klientom, zarówno tym stałym jak i nowym, produktu, który jest non-bio. Nie posiada on w składzie żadnych enzymów ani substancji zapachowych, które często są powodem reakcji alergicznych.

Proszek do prania dla skóry wrażliwej i problematycznej

Niestety w dzisiejszych czasach aż 40% Polaków zmaga się z alergiami różnego typu. Dotyczą one również naszych dzieci, na których zdrowiu jak wszyscy wiemy, najbardziej nam zależy. Nasze proszki doskonale rozpuszczają się w wodzie, bardzo dokładnie wypłukują się z tkanin i nie pozostawiają na nich żadnych osadów. Jest to bardzo istotne, aby wyprane w nich ubrania, które stykają się z naszą skórą przez kilka godzin dziennie, nie powodowały zaczerwienienia, świądu lub innych dokuczliwych podrażnień.

proszek-do-prania-non-bio-do-koloru-ozon-1

Proszki do prania o bezpiecznym składzie

Hipoalergiczne proszki do prania białego jak i kolorowego Premium OZON mają łagodny, proekologiczny skład, pozbawiony składników szkodliwych dla środowiska naturalnego. W ich składzie znajdują się jedynie proste substancje ekologiczne oraz całkowicie biodegradowalne. Dzięki temu nasze proszki do prania są bezpieczne dla skóry, ponieważ dodatkowo są wolne od konserwantów, sztucznych zapachów, substancji petrochemicznych czy fosforanów.

proszek-do-prania-non-bio-do-bialego-ozon-12

Proszki do prania ręcznego i w pralkach w 40 stopniach

Kolejną zaletą jest to, że mogą być stosowane zarówno do prania ręcznego jak i do stosowania w pralkach automatycznych. Już w 40 stopniach możemy skutecznie pozbyć się roztoczy z kurzu domowego, które najczęściej powodują kłopotliwe i uciążliwe uczulenia delikatnej skóry. Aby zdezynfekować ubrania i pościel wystarczy takie właśnie pranie bez konieczności wyparzania lub używania inwazyjnych środków.

proszek-do-prania-non-bio-do-koloru-ozon-2

Polski proszek do prania

Proszki do prania Premium OZON zostały wyprodukowane w Polsce. Kupując je, wspierasz polskich producentów. Powstają dzięki pracy konstruktywnego i pomysłowego zespołu, który angażuje się we wspólną pracę. Pomysłów na kolejne ekologiczne i przyjazne dla ludzi oraz środowiska naturalnego preparaty do prania i środki czystości mamy mnóstwo. Z przyjemnością niebawem podzielimy się z Tobą kolejnymi intrygującymi propozycjami. Zaglądaj do nas czasem, aby dowiedzieć się o nich w pierwszej kolejności.

proszek-do-prania-non-bio-do-bialego-ozon-1

Tworząc nasze produkty, myślimy o naszych najbliższych i z myślą o nich stosujemy je we własnych domach. Chcemy się nimi podzielić również z Tobą. Kup, przetestuj, a swoimi wrażeniami podziel się z nami w komentarzu do tego artykułu.

Trzymaj się zdrowo!

Pozdrawiamy,

Zespół Chemia Łódź