Opinie

Opinie Klientów

Mamy świadomość, że najlepszą reklamą dla każdej firmy jest opinia Klienta. Wieloletnie doświadczenie i doskonała obsługa firm i Klientów indywidualnych jest naszym standardem. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Solidna firma. Polecam szczególnie zakupy w sklepie internetowym!
W Chemia Łódź można kupić to, czego nie ma gdzie indziej, dobre ceny, szybka wysyłka zamówienia! Partner godny polecenia! Polecam wszystkim!

Janusz

Polecam firmę. Zamówiłam produkty i bardzo szybko otrzymałam informację z działu handlowego o jego dostępności. Bardzo polecam. Bardzo atrakcyjne ceny! Szybki, bezproblemowy kontakt mailowy i telefoniczny.

Grażyna

Bardzo polecam. Przyszłam z konkretnym problemem. Otrzymałam na miejscu zalecenia. Kupiłam co trzeba i zadziałało na 1000%. Do tej pory zaopatruję się tu. Ceny rewelacja, a skuteczność jeszcze lepsza.

Monika

Polecam Chemia-Łódź SA. Udane zakupy zarówno stacjonarne, jak i w sklepie internetowym. Ceny bardzo przystępne. Szybka dostawa i miła obsługa. Szeroki wybór produktów. Polecam wszystki i na pewno tutaj wrócę 🙂

Jerzy

Ogromny asortyment, terminowy transport, ceny bardzo dobre, zwłaszcza przy stałej współpracy. Polecam osobom indywidualnym jak i firmom. Partner godny polecenia! Bardzo dobry kontakt z dzialem handlowym! Polecam wszystkim!

Roman

Bardzo fajny sklep. Fachowa obsługa i miła atmosfera. Szeroki asortyment.  Dużo towarów nigdzie niedostępnych. Chemia konfekcjonowana, którą trudno zakupić w Łodzi w innych miejscach! Dobre ceny i fachowe doradztwo. Zdecydowanie polecam.

Mariusz